Най-добрият български тенисист Григор Димитров стана член на Съвета на играчите към Асоциацията на професионалните тенисисти (АТП), съобщи пресслужбата на организацията в четвъртък.
В съвета влязоха още руснакът Андрей Рубльов, испанците Педро Мартинес и Бернабе Сапата-Мирайес, нидерландецът Уесли Колхоф, финландецът Хари Хелиоваара, аржентинецът Педро Качин, австралиецът Мат Ебдън, както и венецуелците Николас Перейра и Даниел Валверду, който е личен треньор на Димитров.
Съветът на играчите към АТП се събира няколко пъти в годината и дава препоръки на ръководството и съвета на директорите на организацията. Първото заседание на организацията за 2023 година се проведе в Мелбърн на 12 януари.








Свободно пуснати коне нанасят невероятни щети в ловешко село
Астрономи откриха черна дупка с маса 6 милиарда пъти по-голяма от Слънцето
Путин инспектира граждански самолети край Москва (СНИМКИ)
Смрад, миризми, зарази: Съсед отглежда множество гълъби, дори в училището мирише
Елитна армия, съставена от гей любовници - Тиванският свещен отряд в Древна Гърция
Варна и Бургас сред 10-те града в Европа, в които се пие евтин Аперол
Младите в Европа харесват демокрацията, но виждат по-малко перспективи
Йога пози при проблеми с кръста
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар17:20 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар